Trening sprawnościowy JUNIOR

Co robisz dzisiaj aby stać się mistrzem?

Misją FTC jest tworzenie piłkarzy nowej generacji. Wierzymy, że każdy zawodnik zasługuje na profesjonalne i poważne traktowanie. Okres rozwoju juniora to najważniejszy czas na budowanie sprawności piłkarza i umiejętności technicznych z piłką.

Jak trenować z Juniorem?

Polskie kluby i akademie piłkarskie niestety nie stają na wysokości zadania. Do 18 roku życia młodzi zawodnicy nie pracują nad ogólną sprawnością, co jest ogromnym niedopatrzeniem.

Gdy trafiają do „najlepszych” polskich klubów, praca nad sprawnością odbywa się góra dwa razy w tygodniu, głównie w formie rozgrzewki, co nie wystarcza aby poprawić możliwości motoryczne. Nie dość, że trenują mało, to są wrzucani do jednego „worka”: szybcy z wolnymi, silni ze słabymi. Pracują w grupach, na tych samych obciążeniach.

Błysk geniuszu to efekt ciężkiej pracy i poświęcenia. I ciężkiej pracy.

Najwyższy czas, by uświadomić rodziców, że zawodnicy mogą osiągać wybitne rezultaty tylko i wyłącznie poprzez ciężką pracę. W sporcie – jak i w życiu – nic nie przychodzi samo. Profesjonalni młodzi piłkarze trenują sześć razy w tygodniu nad udoskonalaniem motoryki. Niesamowita szybkość i zwrotność zawodników na zachodzie to nie przypadek, tylko skutek wieloletniej pracy nad przygotowaniem motorycznym.

Trenuj w FTC

Umów się na trening!

Masz pytania? Zadzwoń w godzinach 9:00–20:00, napisz e-mail lub odwiedź nas na miejscu.

Oddział Zabrze:
ul. Wyciska 5a
41-806 Zabrze


Telefon:
+48 798 762 899

Kontakt w sprawie
zamówień internetowych:

+48 733 103 000

E-mail:
biuro@ftc.com.pl